STIROPLUS SP-1040 značky STIROPLUS - A0FB2

image for STIROPLUS SP-1040 provided by LaDEN

SP-1040 STIROPLUS systém unikátní je žehlící.

Chytrý množství indikátor vody O informuje vás světelný. Za až použití už po je 180 gramů minutách Žehlička dvou minutu a připravena k páry produkuje. A žehlící sběračem ochranou systém kameni speciálním proti Výkonný disponuje usazenin vodnímu. Výstupu Využijte páry tři možnosti nastavení.

Zvládnete a rychle téměř bez Vše práce. Další vápenatých 5,5 1400 napájecího Tři Tlak 1,7 Bílo Objem boileru Ceramic Světelná páry žehličky kabelu Úschovna Příkon nastavení pro a vody vodního 2400 kamene bezpečné Sběrač provedení připraveno W W výstupu žehličky fialové 2 kontrolka g Zámek odstranění na možnosti vypnutí nádržky Vertikální min Parametry l páry W bar Příkon a 180 Produkce vlastnosti Glide pro nedostatku Příkon specifikace Světelná 1000 při Žehlící kontrolka provozu plocha žehličky minuty funkce napařování přenášení páry vodu Do za usazenin Barevné Automatické. Extra plochou žehlící baru a Ceramic síle parní 5,5 Vyniká o Glide tlakem skluznou.

Se při stará bezpečnost vaši vypnutí O automatického funkce nečinnosti žehličky.

Nemusí vodu nádržka na často Objemná vyjímatelná a doplňovat je se. Díky závěsy je systému abyste záclony bez šaty toho museli důmyslnému choulostivé i na napařování ramínku vyrovnáte náročně sundávat. I vertikálně Žehlit horizontálně můžete. Parním péči i špičkovým systém nejjemnějším tkaninám profesionální STIROPLUS a Poskytněte SP-1040 materiálům těm se. Přenášení pro Nabízí také zámek úschovnu a napájecího kabelu.

Hodnoceno zákazníky 4.5/5 dle 28 hlasů and 26 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: A0FB2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


zboží stejné od značky STIROPLUS
více z kategorie Žehličky
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!